вівторок, 6 грудня 2011 р.

«Київ-Прайд 2012»


Нахабство українських гомосексуалістів досягло найбільшої межі – з 16 по 19 травня 2012 року вони планують провести гей-парад під назвою «Київ-Прайд 2012». 4 грудня 2011 року збоченці об’єдналися в комітет, куди входять геї, лесбіянки, транссексуалісти, феміністки, ґендеристки та так звані правозахисники. Оскільки в ці дні з нагоди проведення Євро-2012 до України буде підвищена увага, то геї, надіючись на підтримку Європи, намагатимуться організувати величезне содомське дійство в самому центрі Києва. На гей-парад вони планують запросити навіть політиків з України та Євросоюзу. Один із гей-організаторів - Тарас Карасійчук, каже, що "метою цього заходу є показати суспільству, що геї, лесбіянки, бісексуали і транссексуали повинні мати такі ж права, що й інші громадяни України. Ми виступаємо за рівність усіх громадян, незалежно від їх сексуальної орієнтації і проти дискримінації в українському суспільстві, так як це робиться у всіх європейських країнах, адже Україна - це частина великої Європи». 
Та про які права говорить цей гомосексуаліст? Чи те, що майже голі, розмальовані невідомо чи то чоловіки, чи жінки будуть виставляти свій гріх напоказ, є правом? Тоді правом є і інші види психічних збочень: педофілія (ґвалтування дітей), зоофілія, некрофілія та інше. І чи будуть враховані права 99% українців, що намагатимуться захистити своїх дітей від цієї збоченої пропаганди? Чому купка збоченців диктує свої «права» всім? Хворих на шизофренію є в Україні набагато більше, та вони розуміють свою проблему і хочуть бути здоровими, на відміну від гомосексуалістів.

Сенатор штату Оклахома Саллі Керн (Sally Kern) заявила, що гомосексуалізм представляє більшу загрозу для Америки, ніж тероризм. «Це небезпечніше, ніж тероризм, бо гомосексуалізм руйнує моральну стійкість цілої нації, – впевнена Керн. – Ми як нація були засновані на релігії і моральності, і якщо ми приберемо ці принципи з нашого суспільства, то втратимо те, що робить нас великою нацією. Ми більше не будемо доброчесними людьми, а без гідності наша нація не виживе». 

Широко відомо, що гей-парад – це не просто агресивна пропаганда збочення, це -  двері до узаконення гомосексуальних шлюбів в Україні, усиновлення ними дітей та пропаганди гомосексуалізму у школах. Та саме зараз у боротьбі з цими збоченнями і виявиться, хто є хто в Україні. Адже Україна – християнська держава, за що боролися та віддавали своє життя князі, козаки, за що вмирали жертви минулого режиму, наші з вами діди і прадіди. Саме за українську незалежність, християнську віру та мораль. Чи дозволимо ми топтатися по нашій багатостраждальній Україні новітнім європейським «захисникам прав» збоченців? Чи продамо ми нашу Україну? Це вже залежить він кожного з нас!

Немає коментарів:

Дописати коментар